BILI SO NAŠI DIJAKI … Marko Malnarič
Marko, kdaj si zaključil šolanje v programu strojni tehnik in kje se trenutno izobražuješ oz. delaš? Srednjo šolo sem zaključil leta 2015 in se nato vpisal na fakulteto za strojništvo v Ljubljani. Leta 2019 sem diplomiral, sedaj pa končujem še magistrski študij. Poleg študija poučujem strojništvo, in sicer na srednji poklicni šoli Bežigrad. Delam pa […]


07 30 51 667
